Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları birçok müşteri tarafından merak edilen bir konudur. Evini yurtdışına taşıtacak insanlar genellikle evini taşıtıp taşıtmama konusunda kararsız kalır. Taşınacağı ülkede yeni mobilyalar ve beyaz eşyalar mı almak yoksa evini taşıtmak mı daha mantıklı diye düşünmeden edemez. Bu karşılaştırmayı yapan çok sayıda insan genellikle gerekli hesaplamaları yaptıktan sonra eşyalarını taşıtmaya karar vermektedir ki uluslararası evden eve nakliyat hizmeti tahmin edildiği gibi pahalı bir hizmet değildir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bu hizmeti türü askında evinizi şehir içerisinde taşıtmaktan pek de farklı değil! Tek fark eşyalarınızın daha uzak bir yere taşınması ve taşınırken eşyalarınızın gümrük mevzuatına göre gümrüklenmesidir. Zati eşya olarak adlandılan kullanılmış ev eşyalarının taşımacılığı hizmetinde müşteriler genellikle ek gümrük masrafları ile karşılaşmamaktadır. Uluslararası ev taşımacılıklarında sevkiyat süreci daha uzun olacağı için paketleme işlemlerinin daha titiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Dolayısı ile paketleme işlemleri tarafımızdan itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürer?

Evini yurtdışına taşıtacak kişiler genellikle evlerinin ne kadar süre içerisinde teslim edileceği konusunu merak ederler. Bu süreç aslında müşterinin teslimatı ne zaman istediği ile doğrudan alakalıdır. Evini yurtdışına taşıtacak kişiler genellikle eşyalarının 30-45 gün sonra teslim edilmesini talep etmektedir ki kendisi bu zaman zarfında yurtdışında kalacağı yer sorununu çözer. Eşyasının hızlı bir şekilde taşınmasını talep edenler ise ekspres taşımacılık hizmetini tercih etmektedir.

VIP Taşımacılık Hizmeti Nedir?

VIP taşımacılık hizmeti kişiye özel bir taşımacılık türü olup genellikle kamyonetlerle gerçekleştirilmektedir. Kamyonetlerde takoğraf sorunu olmadığından dolayı daha az mola verip daha hızlı hareket edebiliyor. Bundan ötürü taşımacılık hizmeti çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlanabiliyor. Örnek verecek olursak İstanbul’dan Frankfurt’a taşınacak bir kişinin eşyaları bu hizmet türü sayesinde 72 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Eğer taşınırken aceleniz varsa bu hizmet türü tam size göredir.

Geribildiriminizi bırakın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve taşımacılık uluslararası evden eve taşımacılık uluslararası zati eşya taşımacılığı evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Uşak Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat İstanbul Depolama